Potrzebowaliśmy biznes plan w celu otrzymania licencji HMRC. Mariusz szybko nam dostarczył profesjonalny biznes plan za rozsądną cenę.

Robert Kusy, Współwłaściciel PrestigeSpirits Ltd.

Przed rozmowami z inwestorem, zaprosiliśmy Mariusza do współpracy, żeby opracować i opisać strategię ekspansji międzynarodowej spółki Ortoscan UK Ltd. Mariusz przygotował nam biznes plan z modelem finansowym, który został bardzo wysoko oceniony przez międzynarodową grupę kapitałową, która zamierza zainwestować w rozwój spółki Ortoscan UK Ltd. Jesteśmy bardzo wdzięczni i będziemy jeszcze korzystać z usług firmy Aspen CC.  

Krzysztof Klimek, Prezes Zarządu Ortoscan UK Ltd.

 

Przy pomocy Mariusza udało się nam doprecyzować i opisać program  dla dzieci i rodziców, który będzie uruchamiany w jednym z krajów członkowskich Unii Europejskiej. Bardzo cenię sobie naszą współpracę, rozmowy i spotkania, a także rady i zaangażowanie Mariusza. Bardzo dziękuję za przygotowanie jasnego biznes planu z czytelnym modelem finansowym, który ułatwił nam zdobycie finansowania. Firma Aspen Consulting & Coaching to rzetelna firma godna polecenia.    

Marek Grodzki, Prezes Zarządu ORI-MED Sp. z o.o.

PROJEKTY IT
Realizujemy dla Ciebie i za Ciebie projekty!

Sympatycznie było z Tobą współpracować. Dziękuję Ci za sprawienie, że ta część doradcza projektu była tak łatwa i przyjemna. Mam nadzieję, że znowu się spotkamy... może kiedy będziemy potrzebować doradztwa przy wyborze systemu wspomagającego zarządzanie klasy ERP!

Sameer Hajee, CEO, Nuru Energy India & Africa

 

Pracowałem z Mariuszem przy zaawansowanym technologicznie projekcie, co było wspaniałym doświadczeniem. Mariusz wykazał się bogatym warsztatem umiejętności managerskich, a także licznymi i różnorodnymi sposobami na utrzymanie projektu na kursie. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł współpracować z Mariuszem. 

Marcin Chojecki, S. Associate, PwC  

Pracowałem z Mariuszem na dużym i złożonym projekcie dotyczącym migracji platformy do obsługi masowej korespondencji. Jego zaangażowanie, profesjonalne podejście i niekonwencjonalne sposoby rozwiązywania problemów pomogło nam w dostarczeniu projektu w założonym zakresie, budżecie i terminie. Mariusz okazał się prawdziwym liderem, coachem i mentorem. Cieszę się, że miałem okazję go spotkać.  

Marek Godek, Kierownik Projektu, ING

Mariusz jest bardzo pomocny. Zainteresował się naszym biznesem, żeby dowiedzieć się czego tak naprawdę oczekujemy po wdrożeniu systemu CRM. Jest zawsze dostępny kiedy mamy pytania i jest cierpliwy szkoląc nas z możliwości parametryzacji systemu. Rekomenduję Mariusza za jego głęboką wiedzę produktową oraz stawianie klienta w centrum.

Louise Rogers, Marketing Manager, G3 Telecommunications  

Mariusz jako Project Manager jest bardzo profesjonalny, a także sympatyczny w kontaktach. Jeżeli chodzi o stronę zawodową to wykazuje kurtuazję, a przy tym jest odświeżająco konkretny, skupiony na monitorowaniu postępów oraz szukaniu rozwiązań akceptowalnych dla stron. Mariusz posiada duże umiejętności w zakresie zarządzania projektami, a bonusem jest oryginalne spojrzenie, które wynosi ze środowiska akademickiego, gdzie wykłada jako gościnny wykładowca.   

Johannes Schuett, Program Manager, Hewlett Packard GmbH

Mariusz jest osobą rzetelną, sumienną, ujmującą i opanowaną z metodycznym podejściem do pracy. Mariusz świetnie sobie radzi zarządzając złożonymi projektami IT, tak jak to było w naszym przypadku wdrożenia rozwiązania Customer Relationship Management (CRM) z dużymi zmianami programistycznymi. Mariusz zademonstrował elastyczne, zwinne (agile) podejście, które pozwoliło nam osiągnąć pozytywny rezultat potwierdzony przez nasz biznes. Rzadko spotyka się osobę z większą motywacją i profesjonalnym podejściem do pracy. Z chęcią będę współpracował z Mariuszem o ile będę miał taką możliwość i życzę mu wszystkiego najlepszego.    

Greg Owens, Project Manager, Police Mutual Assurance Society 

Mariusz świetnie poprowadził jednodniowe szkolenie z Zarządzania Projektami dla przedsiębiorców bazujące na PMI/PMBOK. Nasi klienci byli bardzo zadowoleni z tego szkolenia, które dostarczyło dużo wiedzy w przystępny sposób.

Iwona Kuszpit, Comms Manager, East European Business Club

Profesjonalizm serwisu naszej firmy wyrasta z wiedzy, umiejętności i doświadczenia współpracowników. Do tego dochodzi odpowiednie zaplecze techniczne i informatyczne. Wciąż jednak dbamy o rozwój pracowników i poprawienie jakości pracy. Mieliśmy przyjemność gościć Pana Mariusza Augustyniaka, certyfikowanego Project Managera i Coacha, który przeprowadził szkolenie na temat "Organizacja pracy - efektywne zarządzanie zadaniami i czasem".

Michał Leończyk, Marketing & PR Manager, Capital Business Link

Mariusz odznacza się wysokim poziomem profesjonalizmu i zaangażowania w świadczone usługi coachingowe.

Tomasz Nędzi, Prezes Zarządu Skills.pl

Mariusz jest bardzo zaangażowanym i efektywnym managerem, a także wspaniałym coachem z doświadczeniem w biznesie, z którym pracuje się przyjemnie i konkretnie. Rekomenduję Mariusza jako wspaniałego partnera biznesowego i wyróżniającego się coacha.

Łukasz Wieczorek, Dyrektor Instytutu Rozwoju Biznesu

STRATEGIA i BIZNES PLANY
Opisujemy i weryfikujemy pomysły i plany!
SZKOLENIA I WARSZTATY
Przekazujemy praktyczną wiedzę wnoszącą realną wartość!
COACHING
Inspirujemy Ciebie i Twoją firmę do rozwoju!
  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • Google+ Clean

© 2019  ASPEN CONSULTING & COACHING  

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now