Co może zrobić prezes przemęczony i przeciążony pracą?

Wielu polskich prezesów i właścicieli firm jest przemęczonych i przeciążonych pracą. Coraz więcej spraw jest do załatwienia i projektów do realizacji, a czasu nie przebywa. Wszystko jest na głowie właściciela firmy. Problem jest w tym, że osoba na szczycie swojej organizacji, przytłoczona obowiązkami sama zmaga się z pytaniem jak to wszystko ogarnąć. Brak reakcji przez dłuższy czas może się przełożyć na kłopoty ze zdrowiem czy życiem osobistym, więc warto rozpoznawać i reagować jak najszybciej.

W takich delikatnych sytuacjach przychodzimy z pomocą.

1. Zaczynamy od konsultacji podczas, których zapoznajemy się z indywidualną sytuacją przedsiębiorcy.

2. Następnie - w zależności od diagnozy, przeprowadzamy indywidualny warsztat z organizacji pracy dla właściciela lub wybranej grupy pracowników, aby wpłynąć na zbudowanie efektywnej kultury pracy w firmie.

3. Jeśli potrzebne są bardziej radykalne narzędzia - wprowadzamy doświadczonego Kierownika Projektów / Interim Managera, który przejmuje od właściciela realizację określonych zadań w wyznaczonym czasie i w ten sposób odciąża właściciela, aby ten mógł skupić się na kluczowych obszarach rozwoju firmy lub po prostu chwilę odpocząć i naładować baterię.

Zgłoszenia i zapytania prosimy przesyłać na adres info@AspenCC.pl

#zmęczenie #przemęczenie #brakczasu #delegowanie #obowiązki #sprawy

Wyróżnione posty